Tešíme sa na Vaše dalšie objednávky. Tím PUELLA - Washing Paradise

Puella Parfumovaný olej na pranie - First Dream 500ml (100 praní)

Parfumovaný koncentrát na pranie, ktorý sa používa ako náhrada aviváže - First Dream 500ml = 100 dávok

First Dream prinesie k Vám domov intenzívny parfumovaný zážitok levandulí a vanilky.

Zasielame v rámci celého Slovenska, aj do Českej Republiky. Pri objednávke do ČR sa eurá zmenia na české koruny podľa aktuálneho kurzu Národnej Banky a dobierka bude v českých korunách. Pri objednávke nad 87,99€ je doprava zdarma!

Skladom
Kód: 1
Značka: Puella
€21,99
Kategória: Parfumované oleje na pranie (najvoňavejšia náhrada aviváže)
Záruka: 2 roky
Hmotnosť: 0.5 kg
produkty fd
Novinka Tip na Vianočný Darček

Parfumovaný koncentrát na pranie, ktorý sa používa ako náhrada aviváže. Je zložený zo silných vonných olejov, vďaka čomu je výsledná vôňa oveľa intenzívnejšia, dlhšie zotrvávajúca a bielizeň tak ostáva jemná. Po vypraní bude voňať nielen bielizeň, ale aj vaše prostredie. Vypraná bielizeň vhodná aj do sušičky. Nezanecháva na bielizni žiadne škvrny, pri dodržaní odporučaného dávkovania.

Dávkovanie: Je to silný koncentrát, preto sa dávkuje len zopár kvapiek, vďaka čomu je aj šetrný k vašej práčke.

Jedna dávka = 5 ml/4 kg bielizne

Návod na použitie: Na 4 kg bielizne nalejeme do nádobky na aviváž 5 ml parfumovaného koncentrátu. Koncentrát sa už s ničím neriedi.

Obsahuje parfum (4-tert-Butylcyclohexyl Acetate, Linalool, Hexylsalicylát, Butylphenyl Methylpropional, Coumarin).

 

Perfumed washing oil 

Scented washing paradise: First dream

Scent composition: Lavender and vanilla

 

Product description:

Perfumed concentrate for washing, which is meant to be used as a substitute for fabric softener. It is composed of strong essential oils, thanks to which the resulting scent is much more intensive, longer lasting and the clothes remain soft. Your laundry as well as your surroundings will smell good after washing. Laundry can be tumble dried after washing. Leaves no stains on laundry, please follow recommended dosage.Dosage: It is a strong concentrate, therefore, only a few drops should be dispensed, thanks to which it is also gentle to your washing machine.

One dose = 5 ml/4 kg of laundry 

Instructions for Use: Pour 5 ml of perfumed concentrate to fabric softener dispenser for 4 kg of laundry. There’s no need to dilute the concentrate.