Tešíme sa na Vaše objednávky. Expedujeme do 24h. Pri objednávke nad 87,99 € máte dopravu zadarmo!

Combo Akcia - 1x First Dream 500ml a 3x JaLu 500ml = Puella Parfémované oleje na pranie (spolu 2l = 400 praní)

Set 4 kusov - Parfumovaných koncentrátov na pranie, ktoré sa používajú ako náhrada aviváže - 1x First Dream 500ml a 3x JaLu 500ml. Spolu až 2l koncentrovaného parfumu na pranie. Až 400 dávok na pranie. Posielame na SR aj do ČR. Ak urobíte objednávku nad 87,99 €, tak máte dopravu zadarmo!

Skladom
Kód: 6
Značka: Puella
€87,96 –5 % €83,56
Kategória: Parfémované oleje na pranie
Záruka: 2 roky
Hmotnosť: 2 kg
B3B7BCC2 DFAE 4758 B480 A26C84A55E69
Akcia Tip
€87,96 –5 %

Parfumovaný koncentrát na pranie, ktorý sa používa ako náhrada aviváže. Je zložený zo silných vonných olejov, vďaka čomu je výsledná vôňa oveľa intenzívnejšia, dlhšie zotrvávajúca a bielizeň tak ostáva jemná. Po vypraní bude voňať nielen bielizeň, ale aj vaše prostredie. Vypraná bielizeň vhodná aj do sušičky. Nezanecháva na bielizni žiadne škvrny, pri dodržaní odporučaného dávkovania.

Dávkovanie: Je to silný koncentrát, preto sa dávkuje len zopár kvapiek, vďaka čomu je aj šetrný k vašej práčke.

Jedna dávka = 5 ml/4 kg bielizne

Návod na použitie: Na 4 kg bielizne nalejeme do nádobky na aviváž 5 ml parfumovaného koncentrátu. Koncentrát sa už s ničím neriedi.

JaLu Obsahuje parfum (4-tert-Butylcyclohexyl Acetate, Boisvelone, 2-Methylundecanal, Butylphenyl Methylpropional, Citronellol).

First Dream Obsahuje parfum (4-tert-Butylcyclohexyl Acetate, Linalool, Hexylsalicylát, Butylphenyl Methylpropional, Coumarin).

 

 

Perfumed washing oil 

 

Product description:

Perfumed concentrate for washing, which is meant to be used as a substitute for fabric softener. It is composed of strong essential oils, thanks to which the resulting scent is much more intensive, longer lasting and the clothes remain soft. Your laundry as well as your surroundings will smell good after washing. Laundry can be tumble dried after washing. Leaves no stains on laundry, please follow recommended dosage.

 

Dosage: It is a strong concentrate, therefore, only a few drops should be dispensed, thanks to which it is also gentle to your washing machine.

One dose = 5 ml/4 kg of laundry 

Instructions for Use: Pour 5 ml of perfumed concentrate to fabric softener dispenser for 4 kg of laundry. There’s no need to dilute the concentrate.