Vzorky 12ks

Set 2x šiestich jednorazových Vzoriek

Zaujali Vás naše produkty ale neviete ktorá vôňa sa Vám hodí viac?  

Preto Vám ponúkame možnosť objednať si kompletnú sadu šiestich jednorazových vzoriek PUELLA - Washing Paradise, aby ste vône odskúšali a presvedčili sa o kvalite našich produktov. Každá fľaštička je určená na jedno pranie.

Zasielame v rámci Slovenska, Česka aj do celej EÚ. Krajinu doručenia si prosím vyberiete v košíku. V prípade ak by bol záujem do inej krajiny, tak nás kontaktujte ( puella.wp@gmail.com ). Pri objednávke do krajín s inou menou ako € sa eurá zmenia na Vašu menu podľa aktuálneho kurzu Národnej Banky a dobierka bude vo Vašej mene. Pri objednávke nad 87,99€ je doprava zdarma!

Skladom - posielame ihneď
Značka: Puella
11,98 € –8 % 10,99 €
BFA6223B 3B6C 43EB 9CC3 EDAD6AEE4355
Akcia Novinka Skladom - posielame ihneď
11,98 € –8 %

PUELLA – Parfum na pranie je najvoňavejšia náhrada aviváže, ktorá je vyvinutá na báze vonných olejov. Spolu s ďalšími dôležitými prvkami tvorí unikátne zloženie, vďaka čomu sú produkty Puella prekvapivé svojou intenzitou. Bielizeň je dlhotrvajúco voňavá, neuveriteľne jemná na dotyk a po vypraní je vhodná aj do sušičky. Vysoká koncentrácia zaistí aj vďaka nízkej dávke veľmi intenzívnu vôňu v porovnaní s bežnou avivážou. Po vypraní bude voňať nielen bielizeň, ale aj vaše prostredie.